VRÁTIŤ SA späť

Rád ťa privítam v kráľovskej skupine V.I.P. Fungujeme inak a správame sa inak.
POSTUP: klikni na balík, zapíš sa v Telegram (stiahnuť app) skupine a support Ťa kontaktuje pre ďalší postup; Tešíme sa na Teba!

My Special Day
POKIAĽ SI MA CHCEŠ VYSKÚŠAŤ NA SEBE ČLENSTVO - 1 MESIAC
Harley Davidson
POKIAĽ SI MA OVERIL A TRADING SA TI PÁČI ČLENSTVO - 3 MESIACE
Together Forever
IDEŠ DO TOHO NAPLNO A MÁŠ VOĽNÝ KAPITÁL ČLENSTVO - 6 MESIACOV

PREČÍTAJ SI INFO KU BALÍKU 1 MESIAC

Tím MARIO FX zarába a pomáha každý deň, stabilne poskytujeme 3% z našich výnosov pre charitatívne účely. Napriek tomu, že vykazujem vysoké výnosy a moje skúsenosti som naberal dlhú dobu, ponúkam členstvá za takéto ceny. Komplexné návody, aktívna podpora a bezkonkurenčné obchody. Na začiatok je balík na mesiac ideál.

PREČÍTAJ SI INFO KU BALÍKU 3 MESIACE

I keď to je aj o vzájomnej pomoci, nových spoluprácach, priateľských vzťahoch, v každom balíku Ti garantujem, že pokiaľ sa pri spoločnom obchodovaní nedostaneme do zisku, za to obdobie nebudeš platiť. Už ďalej nemusíš hľadať nových traderov, starostlivo vyberáme tých, ktorí majú skutočné výsledky, ktoré sú dostupné len privátne.

PREČÍTAJ SI INFO KU BALÍKU 6 MESIACE

Mal by si si byť po overení istý, že ideš do toho naplno, balík pol roka je tu následne pre Teba. Členovia, ktorí majú balík na 6 mesiacov a voľný kapitál, majú k dostupnosti aj ďalšie lukratívne možnosti diverzifikovania, ktoré sú predstavené na osobných jednaniach.

BODOVÝ POSTUP PRE PRIDANIE SA FREE SKUPINA

  • Stiahneš si aplikáciu Telegram
  • Preštuduješ návody na štart
  • Nadobudneš skúsenosti
  1. Klikneš SEM a staneš sa členom
  2. Zobchoduješ prvé obchody
  3. Zarobíš si prvé peniaze